Iberion WOŚP
Autor Maria Wieczorek - 12 Stycznia 2020

Iberion wspiera WOŚP. Wydawca Antyfake.pl przekazał fundacji Jurka Owsiaka 20 tys. zł

Iberion, wydawca portalu Antyfake.pl, przekazał 20 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z radością możemy więc poinformować, że dokładamy swoją cegiełkę do inicjatywy Jurka Owsiaka przy okazji tegorocznego finału. Pamiętajmy, że zbiórka trwa nadal i wciąż można brać w niej udział.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wsparła grupa mediowa Iberion, będąca wydawcą portalu Antyfake.pl. Do fundacji Jurka Owsiaka, która w tym roku zbiera środki dla dziecięcej medycyny zabiegowej, trafiło 20 tysięcy złotych. Ogromnej radości oraz dumy z tego powodu nie ukrywają właściciele firmy i cały jej zespół.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała w swojej historii ponad miliard złotych. Kiedy padały rekordy?Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała w swojej historii ponad miliard złotych. Kiedy padały rekordy?Czytaj dalej

Iberion gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała inicjatywa, którą popieramy z całych serc. Jestem dumny, że dzięki wsparciu finansowemu możemy dołożyć cegiełkę do kolejnego rekordu Fundacji, a dzięki wielomilionowym zasięgom naszych portali możemy promować tę cudowną akcję. Poza wsparciem WOŚP w naszych serwisach, zdecydowaliśmy się również przekazać 20 tysięcy złotych na rzecz 28. finału WOŚP. To kolejny rok kiedy gramy razem z Orkiestrą Jurka Owsiaka i jestem przekonany, że w 2021 roku również z największą przyjemnością ponownie wesprzemy Orkiestrę - komentuje Albert Wójcik, prezes zarządu grupy IBERION.

Pamiętajmy, że zbiórka wcale się jeszcze nie zakończyła. Będzie oczywiście trwać nadal, nawet jeśli na ulicach nie spotkamy już wolontariuszy. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierać można za pośrednictwem jej oficjalnej strony internetowej oraz wysyłając wiadomości SMS o treści SERCE pod numer 75 565. Kolejną z licznych opcji dla osób, które chciałyby grać razem w fundacją Jurka Owsiaka, są także różnorakie licytacje w serwisie Allego.

NAJLEPSZE DZIŚ:

  1. Wydaje się niegroźna, ale może poważnie ci zaszkodzić. Technologia deepfake stanie się wkrótce częścią popularnej aplikacji?
  2. Prace domowe dla uczniów są nielegalne? Na medialne pogłoski odpowiedział Rzecznik Praw Dziecka
  3. Dziewczynka z koalą na tle ogromnego pożaru poruszyła tysiące internautów. To nie zdjęcie, a graficzna przeróbka

Foto: WOŚP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News