Małgorzata Kidawa-Błońska szef sztabu
Autor Maria Wieczorek - 6 Lutego 2020

Media doniosły, że szef sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zrezygnował. Informacje okazały się fałszywe

Małgorzata Kidawa-Błońska porzucona przez szefa sztabu wyborczego? Podobne informacje od rana przekazywały największe krajowe media. Ostatecznie okazało się jednak, że nie są to doniesienia prawdziwe.

6 lutego o poranku media przekazały, że Bartosz Arłukowicz nie zamierza jednak stanąć na czele kampanii wyborczej kandydatki na stanowisko prezydenta, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. "Gazeta Wyborcza" wskazywała, że wymienionego polityka zastąpi ostatecznie Michał Gramatyka. Jedna z dziennikarek "Wprost" ujawniła za to rzekome powody decyzji Arłukowicza. Jak stwierdziła, "obraził się, nie chcieli mu dać pełni władzy w sztabie Kidawy, a on nie chciał być figurantem".

Parowanie miejsc intymnych, środki psychodeliczne, energoterapia. Gwyneth Paltrow promuje alt-med na NetfliksieParowanie miejsc intymnych, środki psychodeliczne, energoterapia. Gwyneth Paltrow promuje alt-med na NetfliksieCzytaj dalej

Małgorzata Kidawa-Błońska będzie jednak współpracowała z Bartoszem Arłukowiczem

Jak się jednak okazało, Bartosz Arłukowicz ostatecznie poprowadzi kampanię Kidawy-Błońskiej. Michał Gramatyka zostanie za to dyrektorem zarządzającym sztabu, w którym znajdą się między innymi także Adam Szłapka, Izabela Leszczyna oraz Aleksandra Gajewska. Informacje o wybraniu byłego ministra zdrowia na szefa kampanii prezydenckiej kandydatki przekazał oficjalnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka.

- Patrząc w oczy Polakom, chcę wlać w nich optymizm. Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz, ze wschodu na zachód, będziemy na wsiach i w miastach. Musimy zmienić Polskę, to jest ten moment - skomentował sytuację sam Arłukowicz.

NAJLEPSZE DZIŚ:

  1. Komu Polacy ufają bardziej? Sondaż wskazał prymat mediów prywatnych, ale nikt nie może być zadowolony
  2. Niebezpieczne, antynaukowe porady Jerzego Zięby. Zalecał zwalczanie koronawirusa wstrzykiwaniem żrącej substancji
  3. Tablice 'Strefa wolna od LGBT' to projekt aktywisty. Nie wywiesili ich samorządowcy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News