Michał Szpak pokłócił się z Margaret?
Autor Michalina Kobla - 8 Sierpnia 2019

Michał Szpak wszedł w konflikt z innym jurorem The Voice of Poland? Plotki sprowokowały oficjalny komentarz gwiazdy

Michał Szpak, u boku Tomsona i Barona, Kamila Bednarka oraz Margaret, wkrótce pojawi się na antenie TVP2 jako juror dziesiątej edycji popularnego programu muzycznego „The Voice of Poland”. Jak od pewnego czasu donosiły media, piosenkarz miał wejść na planie w poważny konflikt z jedną z gwiazd produkcji. Ta odniosła się więc ostatecznie do podobnych plotek.

Michał Szpak należy od kilku lat do grona największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista ma na swoim koncie dwie płyty, które odniosły ogromny sukces - pierwsza pokryła się podwójną platyną, a druga złotem. Nie bez przyczyny stacje telewizyjne zabiegają o to, aby pojawiał się w ich programach muzycznych. Już wkrótce będziemy więc mogli oglądać Szpaka w roli trenera i jurora w dziesiątej edycji „The Voice of Poland”.

Dieta głodowa dobrym sposobem na szybkie odchudzanie? Lekarze rozwiewają wątpliwościDieta głodowa dobrym sposobem na szybkie odchudzanie? Lekarze rozwiewają wątpliwościCzytaj dalej

Przed premierą nowego sezonu talent show atmosferę podgrzały zdecydowanie plotki o rzekomym konflikcie między piosenkarzem oraz debiutującą w roli jurorki wokalistką Margaret. Między gwiazdami miało na planie dochodzić do poważnych spięć, które najpewniej byłyby więc widoczne także na ekranie. Jako że sprawa wywołała duże emocje wśród licznych fanów show oraz dziennikarzy portali plotkarskich, zdecydowała się je skomentować w wywiadzie dla Interii sama Margaret:

"To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice” z Michałem bardziej się polubiliśmy, niż znienawidziliśmy. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, bo my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo."

Michał Szpak i Margaret nie weszli wcale w konflikt

Margaret rozwiała więc wszelkie wątpliwości fanów oraz ujawniła, że w roli debiutującej jurorki i trenerki czuje się naprawdę doskonale. Wpływ na to ma bez wątpienia dobór składu jej drużyny, w którym widzi ponoć ogromny potencjał:

"Mam materiał na jednego finalistę. Myślę, że osobowości w mojej grupie, takich, które zaistnieją, jest na pewno więcej niż dwie."

Konfliktu, o którym od pewnego czasu informowały media, najwyraźniej wcale nie ma. Prawdziwą odsłonę relacji Michała Szpaka oraz Margaret będziemy mieli okazję zobaczyć już jesienią, kiedy dziesiąta edycja „The Voice of Poland” zadebiutuje na ekranach.

Zdjęcie: Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl licencja: CC BY-SA 3.0

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News