Robert Kubica Alfa Romeo
Autor Maria Wieczorek - 2 Listopada 2019

Robert Kubica zaprzecza doniesieniom mediów. Błędnie łączono go z jednym z zespołów

Robert Kubica i jego sportowa przyszłość intrygują media z całego świata, przy okazji stając się jednak obiektami licznych niedomówień i przekłamań. Francuscy dziennikarze podali niedawno, że Polak prowadzi obecnie ożywione rozmowy z Alfą Romeo. Sam Kubica stanowczo temu zaprzeczył.

Robert Kubica łączony jest dziś przede wszystkim z Haasem, jednak co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o odmiennym scenariuszu kariery kierowcy. Francuskie media donosiły bowiem, że Polak skłania się ku współpracy z Alfą Romeo. Obecnie ma nawet rzekomo prowadzić poważne negocjacje z przedstawicielami tego zespołu.

Kurdej-Szatan nie może mieć dzieci przez ciężką chorobę? Wyjaśniamy, czym jest boreliozaKurdej-Szatan nie może mieć dzieci przez ciężką chorobę? Wyjaśniamy, czym jest boreliozaCzytaj dalej

Robert Kubica dementuje plotki na swój temat

Chociaż podobne pogłoski bez wątpienia okazują się intrygujące, zaznaczyć należy, iż nie mają nic wspólnego z prawdą. W rozmowie z TVP Sport sam Robert Kubica wyznał bowiem:

"Nie wiem, o czym mowa. Nie rozmawiałem z nimi. Gdyby byli zainteresowani, skontaktowaliby się ze mną. Alfa Romeo nie musi jechać do Warszawy, by ze mną porozmawiać. To, co się dzieje w naszej stolicy, nie musi być związane ze mną."

Wszystko wskazuje więc na to, że doniesienia francuskich mediów były całkowicie nietrafione. Czas pokaże, w jaką stronę potoczy się dalsza kariera kierowcy.

Źródło: TVP Sport
Foto: TVP Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News