Roksana Węgiel ciąża
Autor Maria Wieczorek - 30 Października 2019

Roksana Węgiel ofiarą obrzydliwej manipulacji. Media posunęły się o krok za daleko, sugerowały niechcianą ciążę 14-latki

Roksana Węgiel w połowie października przekazała światu radosną nowinę. Mama wokalistki wkrótce urodzi chłopca, którego przyjścia na świat nastolatka nie może się już doczekać. Niektóre media wykorzystały jednak tę sytuację, sugerując w nagłówkach, że to 14-latka niedługo zostanie matką.

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Nastolatka odniosła już wiele sukcesów w polskim show-biznesie, przez co jej życiem zawodowym oraz prywatnym zaczęły interesować się liczne media. Wydaje się jednak, że niektórzy dziennikarze zapominają często, że wokalistka ma jedynie 14 lat. Czynione przez nich sugestie mogą się więc okazać jeszcze bardziej szkodliwe, niż gdyby chodziło o pełnoletniego, dojrzalszego artystę.

Szarik z Czterech Pancernych został wypchany? Historia najsłynniejszego polskiego psa owiana mitamiSzarik z Czterech Pancernych został wypchany? Historia najsłynniejszego polskiego psa owiana mitamiCzytaj dalej

Roksana Węgiel nie jest w ciąży

W połowie października Węgiel przekazała swoim fanom radosną dla niej informację. Jak się bowiem okazało, matka nastolatki spodziewa się kolejnego dziecka. Piosenkarka wyznała w rozmowie z "Faktem", że już nie może się doczekać narodzin brata. Dodała też, że "mama ją zabije", gdyż pani Edyta prawdopodobnie nie chciała, aby media tak szybko dowiedziały się o jej ciąży.

Radosne doniesienia w połączeniu ze słowami młodej gwiazdki sprowokowały niektóre media do poczynienia niepoprawnych sugestii. Wiele nagłówków mogło bowiem podpowiadać, że to Roksana Węgiel wkrótce zostanie matką. Przypominamy za to, że piosenkarka ma jedynie 14 lat. Podobne działania są więc wyjątkowo nieodpowiednie i mogą mieć na nią bardzo negatywny wpływ.

Podkreślmy po raz kolejny, że Roksana Węgiel nie spodziewa się dziecka. Wkrótce na świat przyjdzie jednak jej brat, z czego - jak sama przyznała - niezwykle się cieszy.

Źródło: Antyfake

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News