Roksana Węgiel Lil Peep
Autor Michalina Kobla - 21 Października 2019

Facebooka obiega fotomontaż z Roksaną Węgiel w intymnej pozie z raperem. Zdjęcie nie jest prawdziwe

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Facebooka niespodziewanie zaczęła obiegać przeróbka zdjęcia, na której 14-latka miała pozować z nieżyjącym już amerykańskim raperem. Fotomontaż sprawił, że na piosenkarkę spadła całkowicie niesłuszna krytyka.

Roksana Węgiel ma jedynie 14 lat, ale już w bardzo młodym wieku udaje jej się odnosić ogromne sukcesy na krajowej scenie muzycznej. Wokalistka wygrała program "The Voice Kids" oraz 16. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zdążyła także wydać płytę, która szybko pokryła się złotem. Media śledzą więc życie zawodowe i prywatne młodej piosenkarki, próbując często doszukiwać się w nim jakichkolwiek kontrowersji.

Znana aktorka padła ofiarą deepfake'a. Jej twarz wklejono do filmu dla dorosłychZnana aktorka padła ofiarą deepfake'a. Jej twarz wklejono do filmu dla dorosłychCzytaj dalej

Roksana Węgiel i Lil Peep? To fotomontaż

Ogromne emocje wśród internautów wzbudziło więc zdjęcie, na którym Roksanie Węgiel miał towarzyszyć nieżyjący już amerykański raper Lil Peep. Na 14-latkę spadła w komentarzach na Facebooku ogromna krytyka głównie z powodu dość intymnego wymiaru fotografii. Warto jednak zaznaczyć, że grafika nie jest prawdziwa, a twarz Węgiel została na nią wklejona.

W rzeczywistości raper pozował na zdjęciu z inną młodą kobietą. Krytyka, która spadła na Roksanę Węgiel, chociażby ze względu na ten fakt jest więc całkowicie nieuzasadniona i bezpodstawna.

Fotomontaż:

Roksana Węgiel Lil Peep

Prawdziwa fotografia:

Roksana Węgiel fotomontaż

Komentarze:

Roksana Węgiel komentarze

Roksana Węgiel fejk

Roksana Węgiel fejk

Źródło:Facebook
Foto: Wikimedia Commons (Okras)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News