Michał Szpak dziecko
Autor Maria Wieczorek - 30 Października 2019

Michał Szpak został ojcem? Internauci zaufali zmanipulowanym nagłówkom

Michał Szpak został ojcem? Podobne doniesienia od dłuższego czasu niczym bumerang powracają w medialnych doniesieniach, wybrzmiewając w licznych nagłówkach. Warto więc zaznaczyć, że podobna informacja nie jest prawdziwa.

Michał Szpak po raz pierwszy został ojcem? Tego rodzaju informacje figurują w wielu medialnych tytułach od kwietnia 2018 roku. Co jakiś czas poszczególne redakcje ponownie starają się zainteresować odbiorców podobnymi doniesieniami, które poruszają fanów wokalisty o tyle, że nie ma on w zwyczaju dzielenia się ze światem licznymi szczegółami swego prywatnego życia.

Watykan w końcu odtajnił największe tajemnice? Media mogły wprowadzić w błądWatykan w końcu odtajnił największe tajemnice? Media mogły wprowadzić w błądCzytaj dalej

Michał Szpak nie został ojcem

Warto więc zaznaczyć, że Michał Szpak nie został ojcem. Tego rodzaju twierdzenia zaczęły jednak pojawiać się w przestrzeni medialnej, kiedy popularny wokalista ogłosił ważną dla siebie wiadomość. Jak się bowiem okazało, artysta został ojcem chrzestnym małego Ignacego. Chociaż stało się to już ponad rok temu, media niezmiennie starają się wykorzystać tę radosną informację, umieszczając ją w nagłówkach, które sugerują jednak coś całkowicie innego. Podobny zabieg zastosował między innymi "Super Express". Przez to wielu internautów podało tego rodzaju newsy dalej, nie sprawdzając ich dokładnej treści, a wieść zdobyła dużą popularność mimo swej fałszywości.

Kiedy natraficie w sieci na tytuły dotyczące rodzicielstwa Michała Szpaka, warto pamiętać o tym, że artysta sam nie został ojcem. Nową, odpowiedzialną rolą w jego życiu prywatnym okazała się za to opieka nad chrześniakiem.

Michał Szpak dziecko

Źródło:Facebook, Antyfake

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News