Roksana Węgiel dostała zakaz od rodziców?
Autor Michalina Kobla - 6 Sierpnia 2019

Roksana Węgiel dostała od rodziców restrykcyjny zakaz? Media przekonują, matka wokalistki dementuje

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia, przez co jej życiem zawodowym i prywatnym interesuje się coraz więcej portali plotkarskich oraz tabloidów. W jednym z nich ukazał się w ostatnim czasie artykuł, który zawierał informację od "osoby z otoczenia piosenkarki", dotyczącą surowego zakazu od jej rodziców. Jako że wieść szybko obiegła sieć, zdementowała ją matka gwiazdki.

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a już udało jej się odnieść wiele sukcesów na krajowej scenie muzycznej. Wokalistka wygrała pierwszą polską edycję The Voice Kids oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydała także płytę, która pokryła się złotem. Nie bez przyczyny młodziutką gwiazdą zainteresowali się dziennikarze portali plotkarskich oraz tabloidów. Ich szczególną uwagę przykuł zakończony już związek piosenkarki z o rok starszym Danielem Yastremskim. Para rozstała się przez dzielącą ich odległość oraz brak czasu na spotkania, jednak wciąż pozostaje ponoć w kontakcie i trzyma za siebie wzajemnie kciuki.

Michał Szpak wszedł w konflikt z innym jurorem The Voice of Poland? Plotki sprowokowały oficjalny komentarz gwiazdyMichał Szpak wszedł w konflikt z innym jurorem The Voice of Poland? Plotki sprowokowały oficjalny komentarz gwiazdyCzytaj dalej

Roksana Węgiel nie może się spotykać z chłopakami?

W jednym z wywiadów Węgiel opowiedziała niedawno, że cieszy się dużym powodzeniem wśród swoich rówieśników. Wielu nastoletnich chłopców ma pisać do niej na portalach społecznościowych z zaproszeniami na spotkania. W tym kontekście dziennikarze "Faktu" przekazali jednak w tekście pod tytułem: "Rodzice do Roxie: Koniec z chłopakami!", że opiekunowie piosenkarki nie chcą, aby ta szukała obecnie nowego chłopaka, czy też umawiała się z tymi, którzy gdzieś ją zapraszają. Redaktor tabloidu powołał się przy tym na "współpracownika Roksany Węgiel", od którego miał usłyszeć:

"Pani Edyta i pan Rafał porozmawiali poważnie z Roksaną i dali jej do zrozumienia, że ma całe życie przed sobą i na chłopaków przyjdzie jeszcze czas. (...) Roksana na głowie ma mnóstwo projektów zawodowych. A oprócz tego, nie może zapominać o nauce. Mama i tata nie chcą, by ich ukochana córka bujała w obłokach i wiązała się teraz z kolejnym chłopakiem."

Jako że wieść szybko obiegła portale plotkarskie, zdementowała ją mama Roksany. Z panią Edytą Węgiel skontaktował się dziennikarz Pudelka, któremu ta powiedziała ze śmiechem:

"To nieprawda, broń Boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami."

Mama Roksany dodała, że nastolatka stara się umawiać ze znajomymi, kiedy tylko ma na to chwilę. Jednocześnie przyznała, że przed jej córką jeszcze wiele czasu na wchodzenie w poważne związki.

Źródła: Fakt, Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News