Till Lindemann wirus
Autor Maria Wieczorek - 28 Marca 2020

Till Lindemann jednak nie ma COVID-19. Media podały fałszywe informacje o muzyku zespołu Rammstein

Till Lindemann miał według medialnych przekazów zachorować na COVID-19. Nie są to doniesienia prawdziwe. Głos w sprawie zabrali już oficjalnie przedstawiciele zespołu Rammstein.

Till Lindemann zakażony koronawirusem? Podobne doniesienia krążyły w największych światowych mediach. Podało je także odbiorcom kilka polskich redakcji. Na szczęście wieści te okazały się jednak fałszywe, o czym poinformowali za pośrednictwem Facebooka przedstawiciele Rammsteina.

Z ich oświadczenia dowiadujemy się, że Lindemann jest hospitalizowany i rzeczywiście spędził noc na oddziale intensywnej terapii. Muzyk został już jednak z niego przeniesiony, gdyż poczuł się znacznie lepiej. Co ważne, wyniki testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wskazały, że nie jest zakażony.

Indie: akcja wspólnego klaskania miała zabić koronawirusa. Ludzie narazili się na dodatkowe niebezpieczeństwoIndie: akcja wspólnego klaskania miała zabić koronawirusa. Ludzie narazili się na dodatkowe niebezpieczeństwoCzytaj dalej

Till Lindemann nie ma COVID-19

Przypomnijmy, że Lindemann trafił do szpitala po tym, jak niespodziewanie dostał bardzo wysokiej gorączki. Jeszcze niecałe dwa tygodnie temu zespół zagrał koncert w Moskwie. Początkowo muzyk rzeczywiście pozostawał w bardzo złym stanie, jednak obecnie wraca już do zdrowia pod okiem specjalistów.

Informacje o rzekomym zakażeniu Lindemanna okazały się fałszywe. Warto o tym pamiętać, gdyż nie wszystkie redakcje, które wcześniej informowały o chorobie muzyka, zamieściły ostatecznie stosowne sprostowanie w sprawie.

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News