Emeryci
Autor Piotr Burakowski - 20 Października 2020

W 2021 r. znikną trzynastki i czternastki dla seniorów? Polityk skomentował

“Super Express” pisze, że emeryci obawiają się skutków koronawirusa. Martwią się, że w przyszłym roku nie otrzymają pieniędzy z trzynastek i czternastek. Tymczasem wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed uspokaja.

Stanisław Szwed powiedział "Super Expressowi", że trzynastki i czternastki nie znikną w 2021 roku.

– Będą trzynastki i czternastki dla seniorów w 2021 roku. Pragnę uspokoić miliony seniorów w tej sprawie, niech się nie boją! Pieniądze z trzynastek będą na wiosnę przyszłego roku, a z czternastek najpewniej w listopadzie – zapewnił "Super Express" Stanisław Szwed.

Koronawirus w Polsce

Przypomnijmy, że niektóre obostrzenia zostaną prawdopodobnie rozszerzone, np. dotyczące limitów wejść do poszczególnych miejsc. Jak poinformował Piotr Müller, rzecznik rządu, decyzja zapadanie w czwartek.

– W tej chwili analizujemy, jak wygląda sytuacja w poszczególnych strefach. Decyzje będziemy uzależniać od rozwoju sytuacji, w szczególności jeśli chodzi o zajętą liczbę łóżek i respiratorów – stwierdził na antenie Polskiego Radia Piotr Müller.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prof. Simon nie zostawił suchej nitki na antycovidovcach. “Trzeba pomocy psychiatrycznej”
  2. Jak wygląda kwarantanna w Chinach? Polski korespondent zdumiony tym, co znalazł w hotelu

Dodajmy, że resort zdrowia potwierdził we wtorek 9291 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o śmierci 107 osób, u których stwierdzono infekcję SARS-CoV-2.

Źródło: "Super Express"
Foto: Marek BAZAK / East News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News