Black Friday promocje
Autor - 26 Listopada 2019

Planujesz zakupy w Black Friday? Powstało narzędzie, które podpowie, czy rzeczywiście zaoszczędzisz

Black Friday czeka nas już w tym tygodniu. Co ciekawe, na tę okazję w sieci powstała platforma do porównania cen produktów do 6 miesięcy wstecz. Dzięki niej sprawdzisz, czy nie padłeś ofiarą sztuczki marketingowej.

Black Friday to dobra okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla bliskich na święta. Niektóre obniżki, mimo informacji o promocji i przekreślonej starej cenie, wcale nie są tak korzystne, jak się wydaje. Po wpisaniu frazy w wyszukiwarce internetowej "Black Friday Online" mamy okazję zapoznać się z historią cen popularnych prezentów gwiazdkowych. W Czarny Piątek zbiór zostanie zaktualizowany, podając nam wartość telefonów, konsol do gier, telewizorów i innych produktów miesiąc temu, tydzień temu i w dzień promocji. Oprócz tego witryna opisuje promocje poszczególnych sieciówek. Niektóre z nich ujawnione zostaną bezpośrednio przed piątkową akcją promocyjną.

Szykujesz się na Black Friday? UOKiK: Super okazje to wiele haczyków i pułapekSzykujesz się na Black Friday? UOKiK: Super okazje to wiele haczyków i pułapekCzytaj dalej

Black Friday naprawdę się opłaca?

Kolejną witrynę wartą odwiedzenia przed pójściem do galerii znaleźć możemy pod adresem "fakefriday.org". Mechanizm działania strony jest inny - sami wpisujemy interesujący nas produkt, uzyskując informację o cenie nawet do 6 miesięcy wstecz. Twórca strony zapewnia o przeskanowaniu "kilkudziesięciu produktów w sklepach z elektroniką". Należy bowiem pamiętać, że wielu sprzedawców celowo podnosi ceny tuż przed Black Friday, aby na "promocji" sprzedawać je po dawnej, czy nawet wyższej cenie. Tego rodzaju narzędzia mogą za to pomóc uniknąć podobnej manipulacji.

NAJLEPSZE DZIŚ:

  1. Nie daj się nabrać! Oszuści rozsyłają fałszywe faktury, które umożliwiają prawdziwą kradzież
  2. Wyciekły tajne dokumenty nt. obozów internowania w Chinach. Rząd twierdził, że nie istnieją
  3. Obalamy 3 największe mity, które promuje branża futrzarska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News