Bill Gates
Autor Piotr Burakowski - 19 Października 2020

Gates zabrał głos ws. teorii spiskowych na temat Covid-19

Bill Gates udzielił wywiadu Stephenowi Curry'emu, zawodnikowi NBA prowadzącemu własny kanał na YouTube. Podczas rozmowy założyciel Microsoftu wspomniał m.in. o COVID-19 i teoriach spiskowych na temat wirusa.

– Rewolucja technologiczna w pewnym sensie ułatwiła nam obserwację tego, co się dzieje w nauce, medycynie. Publikacje naukowe pojawiają się każdego dnia i ludzie na całym świecie mogą od razu sprawdzić, jakie nowe idee się tam pojawiają – stwierdził entuzjastycznie założyciel Microsoftu.

Koronawirus: Bill Gates

– Dzięki Bogu za internet. Za pracę z domu, naszą możliwość łączenia się z każdym. Oznacza to jednak, że wiele zaskakująco ciekawych teorii spiskowych, które nie są prawdziwe, rozchodzi się znacznie szybciej niż prawda – dodał Bill Gates. Wspomniał, że tego rodzaju informacje (także uderzające w niego samego) mogą być niebezpieczne, bo wpływają np. na to, czy założymy maseczkę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe obostrzenia już za dwa-trzy dni? Morawiecki przemówił
  2. Zmierzamy do kolejnego lockdownu? Eksperci: “może to być nieuniknione”

Przypomnijmy, że Bill Gates, który jest aktywnie włączony w walkę z koronawirusem, jest oskarżany m.in. o to, że poprzez zaangażowanie się w prace nad szczepionką na COVID-19 dąży do mordowania ludzi. Polecamy nasz artykuł, w którym pokazujemy, że to nieprawda.

Źródło: AntyFAKE.pl
Foto: YouTube / Stephen Curry

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News