Księżna Diana ciąża
Autor Maria Wieczorek - 1 Grudnia 2019

Księżna Diana była w ciąży w chwili tragicznego wypadku? Plotki po latach skomentował patolog sądowy

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym. Przez długi czas po tym zdarzeniu w mediach krążyły plotki, według których Lady Di miała przed śmiercią spodziewać się trzeciego dziecka. Po wielu latach podobne pogłoski skomentował patolog sądowy, odpowiedzialny za przeprowadzenie sekcji jej zwłok.

Księżna Diana miała przez ostatni rok swojego życia spotykać się z producentem filmowym Dodim Al-Fayedem, który zginął wraz z nią w tragicznym wypadku. Jakiś czas temu opisywaliśmy wspomnienia bliskiego współpracownika Lady Di, gdyż ten zaprzeczał, aby para miała mieć wobec siebie jakiekolwiek poważne plany. Diana odpoczywała u boku Al-Fayeda po trudnym rozwodzie, jednak nie planowała kolejnego ślubu, o czym przez długi czas plotkowano. Księżna była ponoć wówczas bardzo zagubiona i nie wiedziała, co może przynieść przyszłość.

Media ogłosiły, że księżna Kate jest w ciąży. Wszystko przez to, że w tajemnicy przepracowała dwa dniMedia ogłosiły, że księżna Kate jest w ciąży. Wszystko przez to, że w tajemnicy przepracowała dwa dniCzytaj dalej

Księżna Diana była w trzeciej ciąży?

Co ciekawe, w sieci wciąż nie brakuje także doniesień, według których księżna miała w chwili przedwczesnej śmierci być w ciąży. Jako potencjalnego ojca wskazywało się oczywiście wspomnianego już syna egipskiego miliardera. Plotki o trzecim dziecku Diany szczególnie nasiliły się w 2015 roku, kiedy to w Londynie miała zostać wystawiona sztuka teatralna, oparta rzekomo na faktach. Brytyjskie media informowały, że reżyser twierdził, iż księżna była w ciąży, jednak sprawę wyciszono, ponieważ miała być nie na rękę rodzinie królewskiej. Już wtedy oficjalni biografowie Diany, którzy w szczegółowy sposób prześledzili jej życiorys, stanowczo zaprzeczali podobnym doniesieniom. Jak twierdzili, autor scenariusza chciał w ten sposób zdobyć sławę i rozgłos, jednocześnie rozsiewając niczym niepoparte plotki.

Ostatecznie, po wielu latach od wypadku, o ewentualną ciążę księżnej zapytano Richarda Shepherda - patologa sądowego, który przeprowadził sekcję jej zwłok i brał udział w śledztwie. Lekarz przekazał, że co prawda "niektóre kobiety mówią, że wiedzą, że są w ciąży od momentu poczęcia" i Lady Di mogła być jedną z nich, jednak "nie było żadnych dowodów na to, że księżna Diana jest w ciąży". Przekazana przez patologa informacja zamyka więc w zasadzie temat podobnych pogłosek, gdyż trudno jest znaleźć chociaż jedną osobę, która mogłaby przekazać bardziej sprawdzone wieści w tej burzliwej kwestii.

Źródło:Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News