Księżna Kate ciąża
Autor Maria Wieczorek - 1 Grudnia 2019

Media ogłosiły, że księżna Kate jest w ciąży. Plotka zdobyła popularność, bo w tajemnicy przepracowała dwa dni

Księżna Kate od kilku dni staje się bohaterką plotek o rzekomej czwartej ciąży. Pogłoski nabrały szczególnego rozgłosu, gdy brytyjskie tabloidy doniosły, że spędziła dwa dni na oddziale położniczym w Kingston Hospital. Warto jednak zaznaczyć, iż Kate nie była w tym czasie pacjentką, a nietypową pracowniczką szpitala.

Księżna Kate jest już matką trójki dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa. Niedawno w brytyjskich, ale także polskich mediach pojawiły się plotki, że żona księcia Williama spodziewa się kolejnego potomka. Niektóre tabloidy ogłaszały to z pełnym przekonaniem, inne - silnie sugestywnie. Sama Kate w żaden sposób nie komentowała za to podobnych doniesień.

Ktoś podszywa się na Twitterze pod jedną z partii i krytykuje bohaterskiego Łukasza. Profil obserwuje Marek KuchcińskiKtoś podszywa się na Twitterze pod jedną z partii i krytykuje bohaterskiego Łukasza. Profil obserwuje Marek KuchcińskiCzytaj dalej

Księżna Kate i plotki o czwartej ciąży

Pogłoski zaczęły nabierać dodatkowego rozgłosu, gdy media przekazały, że księżna miała spędzić dwa dni na oddziale położniczym w Kingston Hospital. Informację (szczególnie w krzykliwych nagłówkach) łączono z plotkami o ciąży, sugerując, iż Kate przebywała w szpitalu jako pacjentka. Jak się jednak okazało, miłośnicy sensacji zdecydowanie nie mieli racji. Księżna przepracowała dwa dni w szpitalu, uczyła się i odwiedziła jedną ze świeżo upieczonych matek. Warto zaznaczyć, że już od roku Kate pozostaje patronką Królewskiej Wyższej Szkoły Położników i Ginekologów, więc problematyka ta jest jej zdecydowanie bliska. Wizyta nie miała więc ostatecznie nic wspólnego z jej domniemaną ciążą.

Co ciekawe, jedna z brytyjskich redakcji przytoczyła także fragment rozmowy księżnej z mieszkańcem Keswick. Mężczyzna, który sam ma 5-miesięcznego syna, zapytał Kate w czasie jej wizyty w mieście, czy planuje wraz z mężem kolejne dziecko. Księżna miała odpowiedzieć, iż myśli, że "William byłby trochę zaniepokojony". Nic poza krzykliwymi sugestiami tabloidów nie wskazuje więc na to, aby Kate była rzeczywiście w czwartej ciąży.

NAJLEPSZE DZISIAJ:

  1. Dostałeś dziwną wiadomość o 'porwaniu dziecka koleżanki'? Uważaj, stoją za nią oszuści
  2. Klaudia Jachira bohaterką krzywdzącej manipulacji. Internauci pomylili ją z aktorką filmów dla dorosłych
  3. Skrzyżowano psa z kotem? Chore eksperymenty na zwierzętach, sprawdziliśmy ich autentyczność

Źródło: Hello!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News