Księżna Diana ślub
Autor Maria Wieczorek - 5 Listopada 2019

Księżna Diana planowała potajemny ślub z synem miliardera? Prawda wyszła na jaw po 20 latach

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Zdarzenia nie przeżył także towarzyszący jej syn egipskiego miliardera, Dodi Al-Fayed. Para przez długi czas podejrzewana była o romans, który miał nawet po jakimś czasie przerodzić się ewentualnie w małżeństwo. Jak się jednak okazało, księżna i producent filmowy byli jedynie przyjaciółmi.

Księżna Diana zmarła w wieku 36 lat wskutek obrażeń wewnętrznych odniesionych podczas wypadku samochodowego. Wydarzenie zakończyło się także tragiczną śmiercią kierowcy Henriego Paula oraz Dodiego Al-Fayeda, który miał być rzekomo kochankiem byłej żony księcia Karola. Para poznała się przez ojca mężczyzny, egipskiego miliardera Mohameda Al-Fayeda. Diana i Dodi szybko znaleźli wspólny język i spędzali ze sobą coraz więcej czasu. Jakiś czas po pierwszym spotkaniu media obiegły zdjęcia z jachtu, na którym wspólnie wypoczywali. Te miały oczywiście wzbudzić zazdrość Karola, z którym księżna rozwiodła się jedynie rok wcześniej.

Znana marka kosmetyczna krytykowana za kontrowersyjne zdjęcie z cmentarza. Firma nie ma z nim nic wspólnegoZnana marka kosmetyczna krytykowana za kontrowersyjne zdjęcie z cmentarza. Firma nie ma z nim nic wspólnegoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Duda podczas debaty w Końskich czytał z promptera? Telewizja Publiczna zabrała głos
  2. Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarza

Księżna Diana planowała drugi ślub?

Co ciekawe, na kilka dni przed śmiercią Diana miała zapytać znajomego księdza, czy mogłaby wziąć ślub z Al-Fayedem. Problem stanowić miała bowiem różnica wyznań. Duchowny twierdził więc już po odejściu księżnej, że gdyby parze udało się przeżyć, na pewno zdecydowaliby się na wejście w związek małżeński. Dodatkowe plotki sprowokowały doniesienia dziennikarza śledczego Chrisa Laffaille, który twierdził publicznie, że w chwili śmierci Diana miała być w trzecim miesiącu ciąży. Jednocześnie dodawał, że ojcem dziecka nie miał być Al-Fayed. Podobne plotki uciął stanowczo koroner rodziny królewskiej.

Po wielu latach doniesienia na temat romansu księżnej Diany i Dodiego Al-Fayeda zdementował jej prywatny sekretarz, Michael Gibbins. Przekazał, że nie słyszał, aby Lady Di kiedykolwiek wspominała o planowanym rzekomo ślubie oraz dodał:

"Ona nie kochała Dodiego, byli przyjaciółmi. Chciała odpocząć u jego boku i liczyła na letnią zabawę. Szczerze myślę, że miała po prostu udane lato na jego jachcie. Z nadejściem jesieni wszystko by się skończyło. Ona nie miała w planach małżeństwa z Dodim. Była z nim szczęśliwa, ale w środku nadal przeżywała swoje traumy. Jej małżeństwo było dla niej czymś naprawdę trudnym. Wydaje mi się, że chciała stworzyć zupełnie nową siebie, była zgorzkniała i wściekła, że wszystko tak wyszło."

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowa frekwencja wyborcza. PKW właśnie przekazało informacje
  2. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw
  3. Horoskopy fenomenem kolorowych pism i portali plotkarskich. Czy warto im ufać?
  4. Facebook będzie karał za używanie niektórych emotek? To prawda, ale jest jeden haczyk
  5. Księżna Diana planowała potajemny ślub z synem miliardera? Prawda wyszła na jaw po 20 latach
  6. 30-latek traktował koronawirusa jak żart. Nie żyje

Źródło: Harper's BAZAAR Australia
Foto: John Mathew Smith

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News