Magda Mołek ciąża
Autor - 3 Grudnia 2019

Magda Mołek jest w ciąży? Gwiazda ucięła wszelkie spekulacje mediów

Magda Mołek podczas finału Top Model pojawiła się na scenie w obcisłej sukience. Media od razu zaczęły sugerować trzecią ciążę dziennikarki. Gwiazda odniosła się do podobnych doniesień, stanowczo ucinając wszelkie plotki.

Magda Mołek to dziennikarka pojawiająca się w wielu popularnych programach telewizyjnych. W jednym z nich gwiazda wyszła na scenę w obcisłej sukni, podkreślającej bardzo delikatnie zaokrąglony brzuch. Sprowokowało to ostatecznie wiele redakcji portali plotkarskich do sugerowania jej rzekomej ciąży. Warto zaznaczyć, że Mołek ma już dwójkę dzieci, a na ostatnie doniesienia zdecydowała się odpowiedzieć na swoim Instagramie:

"Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból."

Jachira odpowiedziała na krzywdzącą manipulację. Internauci błędnie twierdzili, że grała w filmie dla dorosłychJachira odpowiedziała na krzywdzącą manipulację. Internauci błędnie twierdzili, że grała w filmie dla dorosłychCzytaj dalej

Magda Mołek zaprzeczyła doniesieniom o kolejnej ciąży

Urodzona w 1976 r. dziennikarka skomentowała również aktualne standardy piękna. Krytykuje nierealne dążenie do ultra-płaskich brzuchów. Pocieszyła wszystkie kobiety, które mierzyły się z nieuprzejmymi komentarzami na temat potencjalnej ciąży. Postulowała "uwolnienie" brzuchów Polek, a wraz z nią energii i wolności kobiet.

Magda Mołek stara się silnie dbać o swą prywatność - o poprzedniej ciąży poinformowała dopiero wtedy, gdy było to już bardzo widoczne. Oprócz pracy zawodowej w wielu obszarach medialnej rozrywki, wychowuje dwoje dzieci wraz ze swoim mężem, prawnikiem Maciejem Taborowskim.

Najlepsze dziś:

  1. Jachira odpowiedziała na krzywdzącą manipulację. Internauci błędnie twierdzili, że grała w filmie dla dorosłych
  2. Astmatycy muszą zrezygnować z posiadania psa? Naukowcy mają dobre wieści
  3. Smog a wietrzenie mieszkania. Otwieranie okien to nie zawsze dobry pomysł

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News