Tomasz Lis szpital
Autor Maria Wieczorek - 12 Grudnia 2019

Tomasz Lis nagle trafił do szpitala, miał być w ciężkim stanie. Na dramatyczne doniesienia mediów odpowiedziała żona dziennikarza

Tomasz Lis we wtorek trafił niespodziewanie do szpitala w Olsztynie. Jak donosiły lokalne media, a za nimi największe krajowe redakcje, dziennikarz miał w ciężkim stanie znaleźć się na OIOM-ie. Na te pogłoski odpowiedziała jego żona, Hanna Lis.

Tomasz Lis jest jednym z najpopularniejszych, najbardziej aktywnych polskich dziennikarzy. Jego sympatycy byli więc poważnie zaniepokojeni, gdy serwis olsztyn.wm.pl, a później inne media przekazywały, że niespodziewanie trafił we wtorek do szpitala. Część redakcji twierdziła, że początkowo 53-letni redaktor po prostu poczuł się źle, jednak ostatecznie znalazł się na OIOM-ie w ciężkim stanie.

Sprawdziliśmy aktywność posłów podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. We wszystkich głosowaniach wzięła udział nieco ponad połowaSprawdziliśmy aktywność posłów podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. We wszystkich głosowaniach wzięła udział nieco ponad połowaCzytaj dalej

Tomasz Lis trafił do szpitala. Co się dzieje z dziennikarzem?

Jako że doniesienia na temat sytuacji zdrowotnej Lisa z godziny na godzinę stawały się coraz bardziej tragiczne, ale też opierano je raczej na pogłoskach, niż na sprawdzonych faktach, głos w sprawie zabrała żona dziennikarza. Hanna Lis opublikowała na Twitterze wpis, w którym przekazała, jak naprawdę czuje się redaktor:

"Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym »stanie ciężkim« są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy."

Wszystko wskazuje więc na to, że stan zdrowia Tomasza Lisa jest znacznie lepszy, niż można się było dowiedzieć z krajowych mediów. Najbliższe godziny zapewne przyniosą więcej informacji na ten temat. Być może internauci poznają także konkretny powód, przez który dziennikarz musiał przejść niespodziewaną serię badań.

NAJLEPSZE DZIŚ:

  1. Rasistowski artykuł w warszawskim portalu Życie Stolicy. Autor pisał o 'kulturze brudu' i straszył mieszkańców
  2. Tymoteusz Szydło rezygnuje z kapłaństwa. Jaką procedurę będzie musiał przejść?
  3. Greta Thunberg Człowiekiem Roku 2019 tygodnika 'Time'. Kto jeszcze zdobywał tytuł? W tym gronie znaleźli się też Polacy

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News