Daniel Olbrychski wypadek
Autor Maria Wieczorek - 5 Grudnia 2019

Media w sensacyjnym tonie informowały o tragicznym wypadku Daniela Olbrychskiego. Żona artysty uspokaja

Daniel Olbrychski stał się bohaterem dramatycznych medialnych doniesień, kiedy okazało się, że miał wypadek na skuterze. Jak twierdziła część redakcji plotkarskich, skutki zdarzenia były bardzo dotkliwe, a aktor stracił w nim 5 zębów. Ostatecznie podobne doniesienia zdementowała jednak żona Olbrychskiego, uspokajając jego fanów.

Daniel Olbrychski dwa tygodnie temu miał wypadek na skuterze. Artyście już na miejscu zdarzenia pomocy udzielili ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach, po czym został zabrany do szpitala. To spowodowało w mediach plotkarskich wylew sensacyjnych, dramatycznych doniesień o stanie zdrowia kultowego aktora. Fanów już wtedy uspokajała stanowczo jego żona, Krystyna Demska-Olbrychska:

"Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu »Van Gogi«."

Pies czy kot? Naukowcy ostatecznie zbadali odwieczny spór i orzekli, które zwierzę jest mądrzejszePies czy kot? Naukowcy ostatecznie zbadali odwieczny spór i orzekli, które zwierzę jest mądrzejszeCzytaj dalej

Daniel Olbrychski w medialnych doniesieniach

Co ciekawe, jakiś czas po wypadku "Super Express" opublikował rozmowę ze znajomym aktora. Ten stwierdził, że zdarzenie było poważniejsze, niż to przekazano mediom, a Olbrychski stracił w nim pięć przednich zębów. W sprawie po raz kolejny musiała więc interweniować żona artysty, która w rozmowie z Plejada.pl zapewniła o fałszywości podobnych doniesień:

"Daniel uśmiecha się, ma wszystkie zęby. Miał wielkie szczęście. Nic nie złamał. Miał coś wyłamanego, ale w klinice natychmiast wszystko mu odbudowano. Nie była to taka strata, żeby miał zabieg chirurgiczny, bo nie miał nawet znieczulenia. (...) Mnie to zdumiewa tylko, jak czytam takie wiadomości. Jest wszystko w porządku."

NAJLEPSZE DZISIAJ:

1. Poseł PiS grzmiał, że Greta Thunberg powinna wracać do szkoły. Aktywistka skończyła już obowiązkową edukację
2. Minister kładzie nacisk na walkę z dezinformacją. Zwalczanie fake newsów kluczową misją mediów?
3. TVP Info włożyło w usta Donalda Tuska słowa, których nie wypowiedział. Poszło o “odruch wymiotny”

Źródła:Radio Zet, Plejada, Super Express, Antyfake
Foto: Adrian Grycuk

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News