Krystyna Pawłowicz zdjęcie
Autor Maria Wieczorek - 26 Listopada 2019

Młoda kobieta z papierosem to Krystyna Pawłowicz? Była posłanka odniosła się do plotek

Krystyna Pawłowicz jest rzeczywiście bohaterką głośnego zdjęcia, które obiegło media społecznościowe? Fotografia młodej dziewczyny z papierosem zdobyła w sieci ogromną popularność, co sprowokowało byłą posłankę do udzielenia komentarza. Jak się ostatecznie okazało, spekulacje internautów nie mają nic wspólnego z prawdą.

Krystyna Pawłowicz przez ostatnie kilka lat należała do grona najgłośniejszych, najbardziej kontrowersyjnych parlamentarzystów. Rozgłosu jej działaniom dodawała także aktywność na Twitterze, gdzie polityk nie hamowała się z promowaniem swych ostrych, obraźliwych często opinii. Co ciekawe, temat działaczki powrócił w ostatnim czasie nie tylko z powodu emocji wokół Trybunału Konstytucyjnego, ale i przez nietypowe zdjęcie. Platformy społecznościowe obiegła fotografia młodej dziewczyny, która ma do złudzenia przypominać Pawłowicz.

Ile naprawdę zarabia Rydzyk? Oficjalny majątek nie istniejeIle naprawdę zarabia Rydzyk? Oficjalny majątek nie istniejeCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz i nietypowe zdjęcie

Niektórzy internauci twierdzili, że zdjęcie powstało w czasie festiwalu w Jarocinie. Inni przekonywali za to, iż wykonano je podczas jednej z imprez studenckich Uniwersytetu Warszawskiego. Spekulacji było już zdecydowanie więcej niż faktów w sprawie, dlatego głos zabrała ostatecznie sama Krystyna Pawłowicz. Była posłanka przekazała za pośrednictwem swego profilu na Twitterze:

"To nie jestem ja. Nigdy na takich spędach nie bywałam, a głównie na stadionach sportowych. Nigdy nie paliłam papierosów, okulary noszę dopiero od kilkunastu lat. Ten wyzywający styl też nie mój. Włosy też mi się nie falowały. A J. Hendrixa i Janis Joplin słuchałam. I rysowałam. I zbierałam znaczki. (...) Nigdy nie miałam złamanej lewej ręki i gipsu nie nosiłam."

Warto zaznaczyć, że samo zdjęcie powstało prawdopodobnie w czasie Summer Jam at Watkins Glen w 1973 roku. Trafiło do sieci, kiedy jeden z internautów chciał pokazać, jak w tamtym czasie wyglądała jego matka. Sprawa rzeczywiście nie ma więc z Pawłowicz nic wspólnego.

Krystyna Pawłowicz zdjęcie

Źródło: Twitter

NAJPOPULARNIEJSZE DZISIAJ:

  1. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu
  2. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  3. Masz konto w mBanku? Uważaj, złodzieje wyłudzają SMS-y, by kraść oszczędności
  4. Facebook będzie karał za używanie niektórych emotek? To prawda, ale jest jeden haczyk
  5. Księżna Diana planowała potajemny ślub z synem miliardera? Prawda wyszła na jaw po 20 latach
  6. Pierwsze objawy raka trzustki. Absolutnie nie powinno się ich lekceważyć

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News