Barbara Kurdej-Szatan Taniec z Gwiazdami
Autor Maria Wieczorek - 16 Listopada 2019

"Kurdej-Szatan spoliczkowała Jeschke" przed kamerami? Medialne doniesienia o bójce gwiazd TzG okazują się manipulacją

Barbara Kurdej-Szatan stała się główną bohaterką kontrowersyjnego nagłówka, który zwieńczył tekst "Super Expressu". Czytelnicy mogli dowiedzieć się z niego, że artystka "spoliczkowała" swego partnera podczas półfinału programu "Taniec z Gwiazdami". Jak się jednak okazało, autor tekstu chciał wzbudzić emocje wśród odbiorców, manipulując wydarzeniami na parkiecie.

Barbara Kurdej-Szatan została już oficjalnie finalistką trwającej obecnie edycji "Tańca z Gwiazdami". Podczas piątkowej rywalizacji artystce towarzyszył na parkiecie oczywiście Jacek Jeschke, który trenował i występował z nią od pierwszego odcinka. Jako że relacje pary zdawały się układać bardzo dobrze, czytelnicy mogli z niemałym zdziwieniem przyjąć nowe doniesienia "Super Expressu".

Ile jest prawdy w kultowym serialu? Sprawdziliśmy, kim był legendarny JanosikIle jest prawdy w kultowym serialu? Sprawdziliśmy, kim był legendarny JanosikCzytaj dalej

Barbara Kurdej-Szatan nie uderzyła tanecznego partnera

Relacja tabloidu z półfinału programu nosiła tytuł: "»Taniec z Gwiazdami«: Kurdej-Szatan SPOLICZKOWAŁA Jeschke!", który sugerował bezpośrednio, że między aktorką i jej partnerem dojść mogło do poważnego spięcia. To oczywiście wpłynęłoby pośrednio na atrakcyjność samego tekstu i zainteresowanie czytelników jego treścią. Ostatecznie okazało się jednak, że żadnej kłótni między Barbarą Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke nie było. Skąd więc pomysł na podobny nagłówek?

Para zaprezentowała widzom tango, w którego choreografię wpleciono nietypową scenkę. Dla oddania samej atmosfery tańca aktorka zagrała uderzenie tancerza, nie robiąc mu przy tym najmniejszej krzywdy. Nie było to prowokowane wzajemną złością, czy kłótnią, a jedynie czyniło występ bardziej teatralnym. Zaciekawieni nagłówkiem czytelnicy mogli być więc naprawdę zaskoczeni, gdy okazało się, że głośne "spoliczkowanie" było jedynie odegraną częścią układu. Prawdę w tej kwestii mogli poznać jednak jedynie, jeśli doczytali tekst do przedostatniego akapitu.

Źródło: Super Express, YouTube (Polsat)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News