Barbara Kurdej-Szatan Taniec z Gwiazdami
Autor Maria Wieczorek - 16 Listopada 2019

"Kurdej-Szatan spoliczkowała Jeschke" przed kamerami? Medialne doniesienia o bójce gwiazd TzG okazują się manipulacją

Barbara Kurdej-Szatan stała się główną bohaterką kontrowersyjnego nagłówka, który zwieńczył tekst "Super Expressu". Czytelnicy mogli dowiedzieć się z niego, że artystka "spoliczkowała" swego partnera podczas półfinału programu "Taniec z Gwiazdami". Jak się jednak okazało, autor tekstu chciał wzbudzić emocje wśród odbiorców, manipulując wydarzeniami na parkiecie.

Barbara Kurdej-Szatan została już oficjalnie finalistką trwającej obecnie edycji "Tańca z Gwiazdami". Podczas piątkowej rywalizacji artystce towarzyszył na parkiecie oczywiście Jacek Jeschke, który trenował i występował z nią od pierwszego odcinka. Jako że relacje pary zdawały się układać bardzo dobrze, czytelnicy mogli z niemałym zdziwieniem przyjąć nowe doniesienia "Super Expressu".

Ile jest prawdy w kultowym serialu? Sprawdziliśmy, kim był legendarny JanosikIle jest prawdy w kultowym serialu? Sprawdziliśmy, kim był legendarny JanosikCzytaj dalej

Barbara Kurdej-Szatan nie uderzyła tanecznego partnera

Relacja tabloidu z półfinału programu nosiła tytuł: "»Taniec z Gwiazdami«: Kurdej-Szatan SPOLICZKOWAŁA Jeschke!", który sugerował bezpośrednio, że między aktorką i jej partnerem dojść mogło do poważnego spięcia. To oczywiście wpłynęłoby pośrednio na atrakcyjność samego tekstu i zainteresowanie czytelników jego treścią. Ostatecznie okazało się jednak, że żadnej kłótni między Barbarą Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke nie było. Skąd więc pomysł na podobny nagłówek?

Para zaprezentowała widzom tango, w którego choreografię wpleciono nietypową scenkę. Dla oddania samej atmosfery tańca aktorka zagrała uderzenie tancerza, nie robiąc mu przy tym najmniejszej krzywdy. Nie było to prowokowane wzajemną złością, czy kłótnią, a jedynie czyniło występ bardziej teatralnym. Zaciekawieni nagłówkiem czytelnicy mogli być więc naprawdę zaskoczeni, gdy okazało się, że głośne "spoliczkowanie" było jedynie odegraną częścią układu. Prawdę w tej kwestii mogli poznać jednak jedynie, jeśli doczytali tekst do przedostatniego akapitu.

Źródło: Super Express, YouTube (Polsat)

NAJPOPULARNIEJSZE DZISIAJ:

  1. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu
  2. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  3. Masz konto w mBanku? Uważaj, złodzieje wyłudzają SMS-y, by kraść oszczędności
  4. Facebook będzie karał za używanie niektórych emotek? To prawda, ale jest jeden haczyk
  5. Księżna Diana planowała potajemny ślub z synem miliardera? Prawda wyszła na jaw po 20 latach
  6. Mężczyzna był przekonany, że ma na nodze zwykłego żylaka. Gdy usłyszał prawdę od lekarza pobladł

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News