Tymoteusz Szydło zdjęcie
Autor Michalina Kobla - 22 Października 2019

Po Twitterze krąży zdjęcie rzekomej ofiary Tymoteusza Szydło. Dziewczyna nie ma z nim nic wspólnego

Tymoteusz Szydło przyjął święcenia kapłańskie jedynie dwa lata temu, jednak stosunkowo szybko zdecydował się na bezterminowy urlop. To sprowokowało liczne plotki, według których kapłan miał rzekomo wejść w romans z 16-latką i zostać ojcem. Twittera zaczęło nawet obiegać zdjęcie łączonej z synem byłej premier z niewiadomego powodu nastolatki. W rzeczywistości nie ma ona z Tymoteuszem Szydło nic wspólnego.

Tymoteusz Szydło przebywa obecnie na bezterminowym urlopie. Duchowny wraz z bratem zwrócił się nawet do mediów o to, aby nie ingerować w jego życie prywatne i nie rozsiewać plotek na temat rodziny byłej premier. Nie powstrzymało to jednak internautów przed oskarżaniem młodego kapłana o rzekomy romans z 16-letnią dziewczyną. Według niektórych komentujących Szydło miał nawet zostać ojcem, czemu stanowczo zaprzeczył jego pełnomocnik, adwokat Maciej Zaborowski.

Ksiądz Tymoteusz Szydło i plotki o dziecku z nieletnią. Prawnik syna b. premier zdementował pogłoskiKsiądz Tymoteusz Szydło i plotki o dziecku z nieletnią. Prawnik syna b. premier zdementował pogłoskiCzytaj dalej

Tymoteusz Szydło nie ma nic wspólnego z dziewczyną ze zdjęcia

Zapewnienia przedstawiciela kapłana nie przekonały wszystkich internautów także ze względu na fakt, iż media społecznościowe zaczęła obiegać grafika, przedstawiająca rzekomo zdjęcie łączonej z Tymoteuszem Szydło nastolatki. Warto stanowczo zaznaczyć, że zdjęcie pochodzi z całkowicie innego źródła, powstało w innych okolicznościach, a jego bohaterka nie ma z synem byłej premier nic wspólnego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile prawdy jest w słowach Beaty Mazurek na temat TVN24 i WSI?
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Fotografia została wykonana w ramach projektu "I Smell Like Rain", który realizowała holenderska artystka Verena Blok. Fotografka chciała w swojej książce przedstawić trudne życie młodej dziewczyny na polskiej wsi. Dziewczyną tą jest Natalia, która w czasie tworzenia projektu miała 12 lat. Dziś jest już dorosłą kobietą, studiującą najpewniej w jednym z dużych polskich miast. Łączenie jej z Tymoteuszem Szydło okazuje się więc całkowicie bezpodstawne i ma na celu jedynie dezinformację oraz podsycenie plotek na temat młodego kapłana.

Tymoteusz Szydło fejk

Tymoteusz Szydło fake

Tymoteusz Szydło zdjęcie

Tymoteusz Szydło plotki

Źródła:Twitter, Facebook

Najlepsze dziś:

  1. Tuż po wyborach pod Pałacem Prezydenckim poważny, burzliwy protest. Ludzie wychodzą na ulice, mają dość
  2. Tuż po wyborach Szumowski wydał komunikat do wszystkich Polaków. Chodzi o stan epidemii
  3. Masz konto w mBanku? Uważaj, złodzieje wyłudzają SMS-y, by kraść oszczędności
  4. Facebook będzie karał za używanie niektórych emotek? To prawda, ale jest jeden haczyk
  5. Księżna Diana planowała potajemny ślub z synem miliardera? Prawda wyszła na jaw po 20 latach
  6. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, przegrała walkę z rakiem

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj antyfake.pl na: Google News